Systemy automatyki domowej i fotowoltaika – mieszkaj bezpieczniej i przyjemniej. Mieszkaj lepiej!

Nasz zespół wykwalifikowanych wykonawców nie tylko jest w stanie dobrać instalację technicznie odpowiednią do Twoich potrzeb oraz oczekiwań. Oprócz tego szerzymy wiedzę i służymy radą dla każdego, kogo interesują zaawansowane systemy smart home. Proponujemy tylko rozwiązania sprawdzone w praktyce.

Dobry projekt instalacji inteligentnego domu jest tylko początkiem naszej współpracy. Dopiero odpowiednie zaprogramowanie instalacji gwarantuje sukces przedsięwzięcia a przede wszystkim Twoje zadowolenie i satysfakcję z dokonanego wyboru.

Dlaczego my?

Ponad 15 lat doświadczenia

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem FIBARO

W nowoczesnym domu ma królować poczucie komfortu i bezpieczeństwa – tego samego szukamy w biznesie, dlatego współpracujemy z zaufanym producentem. FIBARO to lider rynku smart home, który wciąż zaskakuje innowacjami w swoich produktach. Wypełniana od lat misja – ułatwianie ludziom życia – jest odzwierciedlona w każdy systemie automatyki domowej, który wspólnie dostarczamy naszym klientom.

 

Dlaczego my?

Nasze usługi to nie wszystko – czeka na Ciebie także:

Wykwalifikowany zespół

Wykwalifikowany zespół

W naszych żyłach płynie zamiłowanie do technologii ułatwiających życie. Dzięki temu możesz polegać na wiedzy i doświadczeniu całego zespołu. Zapewniamy nie tylko projekt i montaż, ale także wskazówki, które wprowadzą Cię w smart rzeczywistość w Twoim domu.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Wspólnie wybierzemy system automatyki domowej, który idealnie wpasuje się w Twoje wymagania. Jak? Nasza współpraca będzie opierać się przede wszystkim na zrozumieniu Twoich potrzeb – nie podchodzimy do żadnego domu szablonowo, bo to Twoje unikatowe miejsce.

Certyfikowani eksperci FIBARO

Certyfikowani eksperci FIBARO

Oczekujesz usług na miarę lidera rynku? Doskonale trafiłeś, bo ściśle z nim współpracujemy. Mowa o FIBARO – zespole wyspecjalizowanych specjalistów dostarczających urządzenia smart home. Bezprzewodowe moduły o zachwycającym designie, które tworzą spójny ekosystem – to ich wyróżnia.

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, którzy chcą unowocześnić swoje domy i mieszkania, jak i do przedsiębiorców. Jako architekt, deweloper lub instalator, który nawiąże z nami współpracę, możesz mieć pewność, że to dobra decyzja – dla nas priorytetem są relacje biznesowe, które przynoszą korzyści obu stronom.

Używamy cookies by optymalizować Twoje doświadczenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.