Zespół A.M.Max jest otwarty na budowanie biznesowej współpracy ze specjalistami, którym tak samo jak nam zależy na ulepszaniu domowej przestrzeni. Chcesz instalować zaawansowane systemy smart home od FIBARO na własnych warunkach? Projektujesz wnętrza wzbogacone o nowoczesne technologie? A może inwestujesz w nieruchomości? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Instalator

Każdy profesjonalny instalator może montować inteligentne systemy automatyki domowej. Z naszymi urządzeniami zyskasz dodatkowe umiejętności i mnóstwo zadowolonych klientów.

Architekt i Projektant wnętrz

Chcesz mieć silną pozycję na rynku i wzbogacić swoje projekty o nieszablonowe instalacje? Twoi klienci docenią bezpieczeństwo i komfort, które im zaoferujesz.

Deweloper

Inwestuj w przyszłość – systemy smart home zyskują coraz większą popularność, którą łatwo wykorzystać! Instalacja jest możliwa na każdym etapie budowania domu lub mieszkania. Wzbogać swoją ofertę instalacją inteligentnego domu!

Instalator

Chcesz samodzielnie instalować systemy inteligentnej automatyki domowej w lokalach swoich klientów? Jesteś w dobrych rękach – nie tylko współpracujemy z renomowanym producentem urządzeń smart home, ale także zapewniamy szkolenia dla instalatorów. Krótki kurs da Ci praktyczne umiejętności i specjalistyczną wiedzę, dzięki której rozwiniesz swój biznes. Zapraszamy na szkolenia z montażu inteligentnych modułów FIBARO.

Zapytaj o szczegóły Zapytaj o szczegóły

Architekt i Projektant wnętrz

Szukasz sposobu na wyróżnienie się na rynku? Chcesz, żeby Twoje biuro projektowe było znane z realizacji, które są nie tylko funkcjonalne i estetyczne, ale też zaawansowane technologicznie? Takie projekty robią architekci współpracujący z A.M.Max! Co ważne - systemy smart home można zaadaptować zarówno do niewielkich mieszkań, jak i kilku piętrowych domów, dlatego zapraszamy do współpracy każdego architekta szukającego nowych wyzwań.

Zapytaj o szczegóły Zapytaj o szczegóły

Deweloper

Postaw na lidera w branży smart home, który podwyższy wartość Twoich inwestycji. Inteligentne systemy automatyki domowej zintegrowane z aplikacją mobilną to zdecydowanie konkurencyjna korzyść dla nabywcy domu czy mieszkania. Instalatorzy modułów FIBARO mają szerokie doświadczenie w montażu zarówno w trakcie budowy, jak i wykończenia lokalu. Zostań deweloperem, który na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i komfort przyszłych mieszkańców.

Zapytaj o szczegóły Zapytaj o szczegóły
Używamy cookies by optymalizować Twoje doświadczenie. Przeglądając naszą stronę zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności.